فروشگاه آنلاین ناجیتو

رابطه جنسی خوب چگونه رابطه ای است؟

رابطه جنسی

برای ایجاد یک رابطه جنسی سالم ، باید بدانید که چه چیزهایی خوب و مناسب به نظر می رسد. یک رابطه جنسی مثبت معمولاً دارای هفت بخش زیر است:

۱.هر دو به یکدیگر احترام می گذارند

این بدان معنی است که شما به ارزش ها ، خواسته ها و نیازهای یکدیگر احترام می گذارید. شما احساس می کنید که ایده های شما – در مورد آنچه خوب است و آنچه در یک رابطه خوب نیست – همیشه مورد توجه قرار می گیرد.

۲.احساس امنیت می کنید

اطمینان دارید که شریک زندگی تان هیچ کاری برای آسیب رساندن جسمی یا عاطفی به شما نخواهد کرد ، حتی اگر از شما ناراحت یا عصبانی باشد.

۳.شما یک پیوند نزدیک و صمیمی احساس می کنید.

احساس می کنید شریک زندگیتان “شما واقعی ” را می داند و شریک زندگی خود را واقعاً می شناسید.

 

۴.می توانید باز و صادق باشید.

احساسات خود را در داخل بطری نگه ندارید. با شریک زندگی خود آشکارا صحبت کنید ، حتی اگر این چیزی باشد که ممکن است آنها مایل به شنیدن آن نباشند.

۵.احساس تعادل

هر دوی شما احساس می کنید که در روابط قدرت برابر دارید.و هیچ یک از زوجین حس نمیکنند که در رابطه جنسی تبدیل به ابزار و وسیله شده اند..

۶.ممکن است وارد بحث شوید ، اما منصفانه استدلال می کنید.

بله شما آن را درست خواندید. داشتن یک رابطه سالم به این معنی است که اگر با یکدیگر مخالف باشید اشکالی ندارد به شرط آنکه این موضوع را با صحبت حل کنید و باعث ایجاد خشونت و ناراحتی در هنگام رابطه جنسی نشود..

۷.باعث ایجاد حس شادی و نشاط در زوجین میشود.

مطمئنا توجه متقابل در همه ابعاد زندگی مشترک ضروری است اما بهترین نشانه یک رابطه سالم این است که بیشتر اوقات شما را خوشحال می کند

ترجمه توسط گروه تولید محتوای فروشگاه اینترنتی ناجیتو

منبع:

nationalcoalitionforsexualhealth.org

 

مطالب مرتبط:

صداقت در رابطه جنسی

یافتن زمان مناسب برای رابطه جنسی

دیدگاه‌ها ۰

*
*

اطلاع از موجود بودن کالا ایمیل و ( تلفن همراه ) خود را وارد کرده